מאמנים בקורונה – כל מה שמדריך חדר כושר צריך כדי לאמן דרך האינטרנט

משבר הקורונה דחף אנשים רבים למקומות מאד יצירתיים בכך שלמעשה הוא אילץ את כולנו למצוא דרך להתפרנס מבלי לצאת מהבית. בעבור חלקנו ובייחוד אלו בעלי העבודה המשרדית זה היה מעבר יחסית חלק, אך בעבור רבים אחרים נדרשו התאמות רבות וגמישות על מנת להפוך את משלח ידם לכזה שניתן לעסוק בו דרך האינטרנט. אחד התחומים הבולטים ששגשגו הוא תחום הכושר הגופני, בו אלו שידעו לעשות את ההתאמות הנדרשות הצליחו לייצר לא מעט עבודה ולהימנע מהפגיעה הכלכלית של הקורונה. איך הם עשו את זה אתם שואלים? הנה הדברים שחשוב לדעת על המעבר הזה, במיוחד בשביל מי מכם העוסקים בתחום ורוצים לעשות את זה נכון.

אינטרנט חזק ואיכותי

ובכן, כנראה שמדובר בדבר הבסיסי ביותר שתצטרכו לדאוג לו לפני שתצאו לדרך. אינטרנט טוב ואיכותי יבטיח הזרמה חלקה של התוכן, ללא תקיעות וללא קריסות שישאירו את המתאמנים שלכם מאוכזבים ומתוסכלים ויאירו אתכם באור לא מקצועי בלשון המעטה. מומלץ לבדוק לעומק מי הן ספקיות האינטרנט המובילות ולבחור באחת שתוכל לתמוך בפעילות ענפה באינטרנט. לדוגמא, חוות דעת על ספק אינטרנט ITC מראות כי מדובר בספק המאפשר חיבור אינטרנט קווי ואלחוטי יציב, מציע חבילות תקשורת משתלמות ויודע לתת מענה אישי ומהיר לתקלות. הדברים הללו הם חשובים תמיד אך במיוחד כאשר העסק שלכם מתבסס כולו על רשת האינטרנט. יש לא מעט ספקי אינטרנט, בדומה ל ITC, ועל כן חשוב לבצע סקר שוק על מנת לבצע בחירה מושכלת.

שיווק חזק דרך האינטרנט

ואם כבר באינטרנט עסקינן, במצב הזה יותר מתמיד אתם חייבים להשקיע בשיווק אגרסיבי של השירותים שלכם ברשת. תפעלו עמודים וחשבונות בפייסבוק ובאינסגרם, העלו סרטונים עם פוטנציאל ויראלי שיראו את סוגי האימונים שלכם והניעו את המתאמנים שלכם לשיתוף פעולה והעלאת תוכן וחוות דעת לעמודים שיביאו בעקבות כך עוד ועוד לקוחות חדשים.

מאמנים בקורונה כל מה שמדריך חדר כושר צריך כדי לאמן דרך האינטרנט

מרחב גדול וייעודי

לא משנה אם בחרתם בספק אינטרנט ITC או בכל ספק אחר, כעת אתם צריכים לבדוק שאתם ערוכים להעביר את האימון מהבית שלכם. פנו לצורך העניין חלל ייעודי בו תעבירו את כל האימונים וודאו שכל מה שיש בו קשור לאימונים שאתם הולכים להעביר בזמן הקרוב. זה אולי נשמע כמו עניין פעוט, אבל חפץ שלא מתאים לתפאורה של אימון בהחלט יגרום לכם להיראות הרבה פחות מקצועיים.

 התאימו את התרגול לפלטפורמה

זכרו שכאשר המתאמנים רחוקים מכם אתם לא יכולים להכווין ולאמן אותם כפי שהייתם עושים פנים אל פנים. במקרה הטוב יותר המתאמן לא יפיק את המירב מהתרגול ובמקרים מסוכנים וחמורים יותר הדבר עשוי להביא לפגיעה של ממש. מה עושים? זוכרים שלא לדחוף את המתאמנים לקצה מרחוק, משנים את התרגולים כך שיהיו פשוטים יותר ושתוכלו להבין בקלות אם הם נעשים בצורה נכונה ומבקשים כל העת פידבק כדי להבין אם אכן המתרגל עומד בקצב ושהוא אינו דוחף את עצמו מעבר לקצה גבול היכולת.