להתאמן בסטייל: כך תבחרו בגדים נוחים (ואופנתיים!) לאימונים

מה מעלה לך את המוטיבציה לאימונים וכושר גופני על בסיס קבוע? יש נשים שלא מורידות את העיניים מהתוצאה הסופית ולא נחות עד שהן לא מגיעות ליעד שהציבו לעצמן, כאלה שאוהבות לשתף את התהליך עם העולם דרך הרשתות החברתיות ואחרות שמתחברות לחלק החברתי של אימונים בקבוצות.

עם זאת, אם יש משהו אחד שמדרבן הרבה מאד נשים לאימונים – זה החלק של קניית ביגוד ספורט נוח ויפה שעושה חשק להתאמן. מעבר למוטיבציה, ביגוד נוח ואיכותי הוא גם חיוני לאימון טוב ויעיל, ובדיוק בגלל זה הכנו בשבילך מדריך קצר שיעזור לך לבחור את הבגדים המתאימים לך.

 סוג האימון

יש נשים שמתאמנות מעט יחסית בכל חודש, אבל כל אימון הוא בעצימות גבוהה מאד, בעוד אחרות מתאמנות על בסיס יומי אימונים קלים יותר, אז בשלב הראשון כדאי למצוא ביגוד שיתאים לסוג האימונים שלך.  anywear הוא אתר מצוין בו תוכלי למצוא ביגוד לסוגי אימונים שונים. אימונים בעצימות גבוהה יצריכו בגדים מחומרים איכותיים במיוחד ובעיקר מנדפי זיעה וכמו כן חשוב לזכור כי אלו בגדים שיעברו הרבה כביסות בזמן קצר. אימונים קלילים יותר יאפשר לרכוש בגד פשוט יותר כביכול, אבל גם כאן כדאי לבחור בבגד איכותי, כדי שיהיה לך נוח תמיד.

להתאמן בסטייל כך תבחרו בגדים נוחים (ואופנתיים!) לאימונים-

מחיר

זה בסדר גמור לשאוף לחסוך כשקונים ביגוד ספורט, אבל חשוב להבין שאם תבחרי בבגד זול מבד שאינו איכותי, רוב הסיכויים שהוא לא ישמש אותך לאורך זמן, ואז תאלצי לקנות כמובן בגד חדש. עדיף להשקיע לפחות פעם בשנה בכמה בגדים איכותיים, כאלה שישמשו אותך לתקופה ארוכה, לא יישחקו מהר בכביסה, לא יתבלו במהלך האימון וכמובן יספקו לך את הנוחות שאת צריכה כדי להתאמן באופן האידיאלי.

כמה שאת מוכנה לשלם תלוי בעיקר בך, אבל בגדול – טווח מחירים שבין 200 ל-300 שקלים על מכנסי טייץ ובין 100 ל-200 שקלים על טופים וחזיות ספורט הוא בסדר גמור וההשקעה שווה את זה לחלוטין.

טרנדים חמים

רוצה להיראות כמו הכוכבות הגדולות, או לפחות אושיות האינסטגרם וכוהנות הכושר ברשת? כבר אמרנו שכשאת נראית ומרגישה טוב עם עצמך, את מוציאה מעצמך הרבה יותר, וזה בהחלט בסדר, אבל האם זה אומר שאת חייבת לקנות ביגוד של המותגים הגדולים בלבד? ממש לא.

הרבה פעמים החברות הללו דורשות מחירים גבוהים מאד, רק בגלל שהן יכולות, אבל האופציות שלך למרבה המזל הן הרבה יותר מגוונות. יש לא מעט אתרים וביניהם גם כמה אתרים ישראלים, בהם תוכלי לקנות ביגוד אופנתי, ממש כמו שמציעים המותגים הגדולים, הרבה פעמים אפילו איכותי יותר ולרוב הרבה יותר בזול.

לכי עם האינטואיציה שלך

לסיכום – אנחנו ממליצים בהחלט שתלכי עם הלב שלך. ראית בגד שאת אוהבת? שווה להתחיל להתאמן איתו, ובינינו – אין לך יותר מדי מה להפסיד!