לא צריך לרוץ יותר אחר לקוחות המכון – בעזרת שירות הוראת קבע של iCount תקבלו את התשלום בזמן ובלי בעיות

בעלי מכוני כושר? אתם וודאי עוסקים בכך לא רק מאחר שעולם הספורט קרוב לליבכם, אלא גם בכדי להתפרנס. פרנסה זה אומר רווחים, רווחים מחייבים הכנסות, אבל הכנסות מחייבות שהכסף יגיע אליכם מהלקוח. לכאורה עניין טריוויאלי, אך בפועל, כפי שאתם יודעים, זה עשוי להסתרבל ולהתעכב. מה הפתרון לכך? שירות הוראת קבע, עשוי להיות בדיוק מה שאתם מחפשים. מה זה אומר בפועל? כיצד זה מסייע להתנהלות השוטפת? ואיך זה משתלב עם הפתרון הרחב שמציעה חברת iCount?

מפתח להתייעלות

ניהול עסקים הוא דבר לא פשוט, אשר כרוך באינספור משימות שוטפות. חלק ממשימות אלה חשוב יותר וחלק פחות. חלק שגרתי וחוזר על עצמו וזו היא נקודה, שבה ניתן פעמים רבות להתייעל. למעשה, זו נקודה שבה כדאי מאוד להתייעל, מאחר שאם דברים כאלה מעסיקים אתכם, הדבר בא על חשבון משימות אחרות, יותר חשובות. כלומר, אין ספק שגביית תשלום מלקוחות, שהיא נושא המאמר הזה, חשובה. אבל אם אתם מוציאים עצמכם עסוקים הרבה בדברים כאלה,  עד כמה נשאר לכם זמן לטפל בנושאים אסטרטגיים חשובים? כגון פיתוח עסקי, שימור לקוחות, הבאת לקוחות חדשים וכדומה? שימוש בשירותי הוראת קבע, עשוי לפשט משימות שוטפות כאלה ולפנות לכם משאבים של העסק לדברים אחרים. יש בכך היגיון רב ואכן, עסקים רבים כבר גילו את ה"פטנט" הזה והם מיישמים אותו בהצלחה לשם ההתייעלות. מדובר על שינוי קטן יחסית, עבורכם וגם עבור לקוחותיכם, אך תועלותיו גדולות.

איך זה נראה בפועל?

ברמה הטכנית, מדובר על הוראת קבע בבנק או באשראי. אם אתם משתמשים במערכת כגון iCount, היא מציעה סיוע בניהול הוראות הקבע האלה, כך שזו היא אפשרות נוחה במיוחד. אתם מציגים בפני הלקוחות את האפשרות הנוחה הזו והדבר יהווה למעשה עוד יתרון של מכון הכושר שלכם עבורם. הסבירו ללקוח, שכך הדברים פשוטים יותר עבורו, חוסכים זמן, אי נעימויות וטרחה. אם הצלחתם לשכנע את הלקוח והוא מעונין בכך, יש לסכם לגבי מועד חיוב שמתאים לו. עשויים להיות לאחר מכן תיאומים שונים מול הבנקים, ספקי סליקה ו"מרכז סליקה בנקאי" (מס"ב). כמובן, העיקר הוא שהלקוח ייצור בבנק שלו הוראת קבע.

 

 

התועלות עבורכם

כל זה תהליך חד פעמי, אשר יניב תועלת מרובה ומתמשכת. זאת, כולל:

  • תשלום קבוע ובזמן – בעזרת הוראת הקבע, הלקוח ישלם לכם תמיד באופן אוטומטי, דרך הוראת הקבע. בזמן, בסכום המדויק, כל חודש בחודשו. בלי בירורים ותזכורות ודחיות.
  • שקט נפשי – מבחינתכם, “הפינה הזו תהיה סגורה". מאחר שמדובר במכון כושר על לא מעט לקוחות קבועים, זו היא נקודה משמעותית, שבוודאי תקל עליכם.
  • שיפור תזרים המזומנים – סידור אוטומטי זה, גם יתרום לייצוב תזרים המזומנים של מכון הכושר.
  • טיפול משופר בחריגות – גם בסידור של הוראת קבע עשויות להיות לעתים נדירות תקלות. אך גם במידה וזה קורה, המענה יהיה אוטומטי. המערכת תדווח לכם על התקרית ותוכלו לנסות ולחייב בהמשך שוב.

עוד על ניהול הוראות קבע עם iCount

iCount מאפשרת הצמדה למדד ולמט"ח. כמו כן, לקוחותיכם יוכלו להירשם בעצמם לשרות הוראת הקבע. זו היא כידוע מערכת לניהול עסק, אשר מציעה הרבה יותר מאשר ניהול הוראות קבע. אך תועלת מרכזית של מערכת כזו, הוא בדיוק באינטגרציה היעילה והמייעלת, בין רכיבים שונים כאלה. ניהול חשבונות למשל, בוודאי הולך ביחד עם ניהול הוראות קבע. בשורה התחתונה, זהו מיצוי תועלות המחשוב העסקי עבורכם, בהקשר ניהול מידע, ניהול תהליכים וגם (לגבי הוראות קבע ובכלל) אוטומציה.

לסיכום

אל "תרדפו" אחר לקוחותיכם! תנו להוראת הקבע לתשלום לטפל בעניינים עבורכם וגם עבורם. באופן אוטומטי, אשר יקל על שני הצדדים.