שעוני ספורט מומלצים לספורטאים

כמו תחומים אחרים רבים בחיים שלנו, נראה שגם עולם הספורט והכושר הגופני עבר שינויים רבים בעקבות המהפכה הדיגיטלית. כיום, ספורטאים רבים נהנים מתזונה מדויקת בזכות בדיקות מיוחדות המאפשרות לנתח את ההרכב התזונתי בגוף באופן מדויק, אנשים יכולים להתאמן מבלי לצאת מבית דרך הזום ודרך מדריכים מצוינים שאפשר למצוא ברשת, וכמובן שאפשר לשתף עם העולם את ההתקדמות והאתגרים שלנו, מה שמהווה זריקת מרץ עבור מתאמנים רבים. יחד עם זאת, נראה שהשינוי המשמעותי ביותר וזה שבא לידי ביטוי גם ברמות המקצועיות וגם אצל ספורטאים חובבים, הוא האפשרות לניטור ומעקב באימונים בזכות שעוני הספורט האיכותיים שניתן לרכוש כיום. שעוני הספורט הללו למעשה נותנים תמונת מצב מדויקת למדי על התקדמות האימון, מנטרים מדדים שונים ומאפשרים סנכרון נוח ופשוט עם הטלפון החכם, ומי שיודע להשתמש בהם כמו שצריך בהחלט יכול להפיק יותר מכל אימון. אנו רוצים להמליץ על כמה דגמים איכותיים שבהחלט כדאי לכם להכיר בתור ספורטאים.

שעון ספורט חכם Garmin Venu 2s

היבואן הרשמי של מוצרי גרמין הוא אתר רונלייט. שם תוכלו למצוא דגמים מצוינים וגם את הדגם הנפלא הזה.

הוא מגיע עם מסך מגע AMOLED בגודל 1.1 אינץ' ברזולוציה חדה במיוחד, הוא כולל כמובן GPS המאפשר מעקב נוח אחרי המיקום, המרחק והקצב בעת הפעילות הגופנית ויש לו חיישני מובנים למדידת דופק, רמת החמצן בדם, אנרגיה בגוף וכן הלאה. כמו כן הוא מגיע עם סוללה עוצמתית לטעינה מהירה שמספיקה לעד 10 ימי שימוש וכן היא כולל כמה פרופילי אימון ומאפשר למקסם את התוצאות.

שעון ספורט חכם Venu Sq GPS Music

דגם ייחודי ומתקדם הכולל מסך מגע איכותי ובהיר בעיצוב מיוחד לפעילות יומיומית עם חיישני מעקב בריאותי ואפשרות לבחירה מתוך מגוון פיצ'רים לסוגי אימונים שונים. השעון כולל כמובן GPS מובנה, מד לניטור הדופק וכן חיישנים לניטור מדדים נוספים כמו סטרס, שינה ועוד. כמו כן ניתן לשים על השעון הזה כ-500 שירים, ככה שאתם יכולים לצאת לאימון ולשמוע מוזיקה באוזניות דרך בלוטוס' מבלי שאתם חייבים לקחת את הטלפון החכם אתכם. עוד פיצ'ר מעניין זה שניתן להשתמש בשעון על מנת לשלם ולא צריך לצאת מהבית עם ארנק.

שעוני ספורט מומלצים לספורטאים

שעון ספורט חכם fēnix 6X – Pro Solar Edition

דגם מיוחד ביותר המציע אפשרות מעניינת של טעינה סולארית ולא מחייב חיבור לחשמל (אור השמש מאריך את חיי הסוללה וכן יש להטעין אותה אחת לכמה זמן). הוא מגיע עם תוכנה מיוחדת המאפשרת לתכנן ריצות חכמות יותר במגוון סוגי שטוח ואפילו יש עליו כאלפיים מפות סקי המוטענות מראש של האתרים המובילים בעולם. כמובן שגם כאן השעון מצויד בחיישני דופק ורווית חמצן בדם ואפשר לקבל תובנות חכמות ומעקב על הפעילות הגופנית בכל שלב. הממשק הוא בעברית וכולל התראות ונוטיפיקציות וכן השעון מציע תמיכה מלאה באייפון ואנדרואיד, כולל אפליקציה נוחה לשימוש בעברית.

הישארו מעודכנים בחידושים הטכנולוגיים האחרונים

אם גם אתם רוצים להוציא יותר מהאימונים שלכם, הדבר החשוב ביותר לעשות הוא להשאר מעודכנים בכל החידושים החמים ביותר. פודקאסט TechTalk IL זו תכנית מצוינת המביאה סקירות בתחומים טכנולוגיים שונים ונוגעת כמעט בכל פרק בחידושים בתחום הספורט. יכול מאד להיות שחלק מהדברים שתגלו שם ישמשו אתכם ויעזרו לכם להוציא מעצמכם יותר.

לסיכום – שעוני הספורט הם בהחלט כלי מצוין למי שרוצה להפיק יותר מהאימונים ואנו בהחלט ממליצים להיחשף ולהכיר את הדגמים המובילים הקיימים בשוק כיום.