גולשים על המים: ענף הספורט שכבש את הישראלים

וויקבורד הוא ספורט ימי הכולל גלישה על גלשן מאחורי סירה או באמצעות כבלים המאפשרים לבצע טריקים ופעלולים שונים באוויר. זהו ספורט פופולרי וצומח בכל רחבי העולם וגם כאן בישראל, והוא יכול להתאים לאנשים מכל טווח הגילאים וגם ללא ניסיון קודם. וויקבורד הוא ספורט מותח ודינמי המציע שילוב ייחודי של אדרנלין ויצירתיות, ולכן אין זה פלא כי מדובר בענף ספורט שהצליח לכבוש את הקהל הישראלי. היכן תוכלו ללמוד ולגלוש? כל הפרטים בכתבה הבאה.

קורס וויקבורד – כל מה שצריך לדעת

וויקבורד הוא ספורט שהתחיל עוד בשנות ה-80, כאשר גולשים החלו להתנסות בדרכים חדשות לגלישה. עם הזמן, וויקבורד התפתח לענף ספורט תחרותי, ואף הפך לאחד מענפי הספורט הימיים הפופולריים בעולם. בישראל ניתן ללמוד להתחרות במתחם LAKE TLV. מדובר במתחם הממוקם בפארק מנחם בגין, כאשר האגם הממוקם בלב המתחם מוקדש כולו לסקי מים. מסביב לכל האגם הותקנה מערכת כבלים נשלטת שמקיפה את האגם, כך שאפשר לגלוש סביב בעזרת כבלים וללא צורך בחיבור לסירה. קורס wakeboard הוא בדיוק מה שאתם מחפשים בשביל להתחיל ולגלוש באופן מקצועי, כאשר הייחודיות של הקורס נובעת בין היתר בשל היכולת ללמוד במסגרת של קבוצה קטנה של עד חמישה משתתפים, לצד ליווי אישי המתבצע על ידי מדריכים מנוסים. היתרון של המערכת אשר הותקנה באגם וכוללת כבל סיסטם היא שניתן לדבר עם המדריך ממרחק סביר, כך שניתן יהיה ללמוד לגלוש בצורה טובה ויעילה. היתרון הוא שאתה לא תלויים במישהו שיסיע אתכם ולא בתנאי מזג אוויר, כך שהנגישות גבוהה מאוד ומאפשרת לכם לקחת חלק בפעילות מהנה שיכולה להפוך לחלק בלתי נפרד משגרת החיים.

במתחם מתקיימים גם תחרויות שבהם לוקחים חלק מיטב הגולשים בארץ, כמו גם מהעולם. מדובר בדרך נהדרת להתרשם מהרמה המקצועית, כמו גם לקחת חלק בעצמכם, מיד לאחר סיום הקורס. על כן, זה הזמן שלכם לנצל את המענה שאותו ניתן לקבל במקום היחידי בארץ שבו ניתן לגלוש ברמה מקצועית.

 

 

ענף הספורט שמצליח לשלב בין כיף, יצירתיות ושיווי משקל

וויקבורד הוא ענף ספורט שמצליח לכבוש את הקהל בארץ ובעולם, בשל היכולת לשלוט על הגלשן וליצור במסגרת הגלישה שלל טריקים מאתגרים, גם במסגרת של פנאי וגם במסגרת של תחרות. זה גם דורש הרבה מאוד מיומנות ותרגול, שכן אתם חייבים להיות מסוגל לאזן על הגלשן, לשלוט בתנועות ובהתאם לכך לשכלל את היכולת, עד לכדי ביצוע של טריקים מורכבים. וויקבורד הוא ענף ספורט מהנה ומתגמל המספק אדרנלין והנאה, ועל כן אין זה פלא כי הקורס המתקיים בפארק מנחם בגין נחשב לקורס מבוקש, גם בקרב צעירים וגם בקרב מבוגרים שרוצים להתנסות. אם גם אתם רוצים להתחיל ולגלוש במסגרת הענף, זה הזמן שלכם להיכנס לאתר הרשמי, שם תוכלו למצוא מידע מורחב אודות הקורס וכן להשאיר פרטים, לטובת ייעוץ עם המדריכים המנוסים המלווים לכל אורך הדרך. בכך, תוכלו להצטרף לישראלים שכבר נכחו בקורס, ודיווחו על רמת שביעות רצון גבוהה, הן כתוצאה מהאווירה הקסומה והן בשל רמת המקצועיות הגבוהה המאפשרת לשכלל את היכולת האישית.

לסיכום

ספורט הוויקבורד כבש את הישראלים, ועדות לכך ניתן למצוא בביקוש הולך וגובר לקורסים מקצועיים בתחום. באתר של LAKE TLV תוכלו להירשם לקורס המתקיים בקבוצות קטנות ומיועד לכל הרמות, כאשר מדובר בהזדמנות להתמקצע וכן לנצל את המערך המאפשר לכם להחיל וללמוד כיצד לגלוש, באוויר הפתוח ולמרגלות האגם.