איך להפוך להיות בלוגרים של כושר?

בעידן של היום צצים מגוון מקצועות חדשים, כך שאם לפני כמה שנים המושג בלוגר היה מעלה תהייה, הרי שכיום מונח זה כבר הרבה יותר מוכר ואף רבים גילו שלא רק מדובר בעיסוק מהנה, אלא גם בעיסוק רווחי, כאשר כלל הזהב הוא כזה: ביחרו נושא שמעניין אותכם והשקיעו בפוסטים בעלי ערך מוסף. מכאן שאם תחום הכושר מרתק אותכם ואתם מתחברים לאומנות הכתיבה, בהחלט עומדת בפניכם הזדמנות להפוך לבלוגרים מומחים ורווחיים. מה צריך לעשות? להלן שורת צעדים שצריך לצעוד:

מתמקדים ומתקדמים

ראשית תנסו כמה שיותר להתמקד. כך למשל אם אתם עוסקים בכושר ובו זמנית מתמחים בתזונה, מומלץ להתמקד בנישה – לכתוב בלוגים שכוללים מתכונים, עצות שנוגעות לתזונה ייעודית עבור מתאמנים מתחילים, נתונים שעוסקים בתוספי תזונה, טעויות נפוצות בנושא וכדומה, ואף יש אופציות משלימות שתמיד מושכות עוקבים נוספים, קרי ניסוי עצמי שנוגע לשילוב של אימון עם תזונה חדשה. משמע ככול שמתמקדים בנישה יותר צרה, כך מגלים עד כמה הבלוג הופך להיות יותר עשיר, מרתק ואיכותי. מכאן לאחר שקיים בסיס ונבחר נושא, מגיע השלב שבו מבקשים למשוך כמה שיותר תנועה, ופה מדובר במשימה מורכבת אך אפשרית, ולו באמצעות קניית עוקבים – אופציה שמזרזת בצורה משמעותית את התהליך.

להגיע למקום הראשון

התוכן מדהים ואתם מקבלים ביקורות טובות, אך עם כל הכבוד לתוכן גם חשוב להשקיע בקידום – חשוב ביותר להגיע לראש תוצאות החיפוש בגוגל, כך שאם מישהו מחפש מידע אודות תוסף מזון שאידאלי למתאמנים שמבקשים לנפח שרירים, ואם יש לכם אתר של מאמן כושר הוא יגיע ישירות לאתר שלכם. כיצד עושים זאת? משקיעים בקידום ביטויי מפתח, מייצרים ברשתות השונות קישורים נכנסים לבלוג, מייצרים עניין במדיה החברתית וכדומה, משמע לצד מחשבה וכתיבה, גם חשוב לקדם נכונה, ואם אינכם אנשי קידום, תשקלו להיעזר בשירותים מקצועיים.

בלוגר כושר

עושים רעש ברשת

ציינו פעילות מקבילה ברשת החברתית, וכיוון שזהו אפיק מהותי, נרחיב מעט בנושא. במה מדובר? ובכן ברגע שבוחרים ברשת החברתית שבה נמצא קהל היעד, כל שצריך לעשות זה לייצר פלטפורמה עניינית שעוסקת בנושא. אי לכך אם כותבים בלוג בנושא הכושר, מוטב לפרסם בפייסבוק תמונות שלכם עוסקים בכושר וקישורים לסרטונים שמסבירים כיצד מנהלים סשן אימונים ביתי. בנוסף, רצוי לפזר עצות ואף לגרום לעוקבים להגיב, ולו באמצעות שאלות מניעות. כך למשל ניתן לשאול איזה תרגיל הכי יעיל מבחינתכם עבור חיזוק שרירי הבטן, מה נוהגים לאכול בתום האימון, למי יש המלצה שנוגעת לציוד משלים וכדומה.

מרוויחים כסף

לאחר שמתמחים בנושא מסוים, לומדים לכתוב בלוגים מעניינים ומושכים תנועה מכיוונים משלימים, יש להבין כיצד עושים כסף. כיצד אם כן? ובכם קיימות מגוון אופציות. כך למשל ניתן לקבל תגמול עבור כתיבת ביקורות אודות מוצרים מתחום הכושר, ניתן למכור באתר מוצרים משלימים ושירותים (למשל מנוי למכוני כושר), ניתן לפרסם חברות (למשל חברה שמשווקת תוספי תזונה ייעודיים לספורטאים) וכדומה. מכאן שאם רק תפעלו ממקום של עניין, תיצמדו לחוקי הקידום ותחפשו אחר אפיקי רווח, אתם עשויים לגלות שהפכתם לבלוגרים איכותיים ורווחיים.