תמיד אפשר לשמור על כושר – גם כשיורדים לחופשה באילת עם כל המשפחה

אז הגיע הזמן הזה בשנה, ואתם יוצאים לחופשה עם כל המשפחה באילת – חופשה אמיתית, כזאת שאתם שמים את הראש, נרגעים ומתגבשים עם כל בני המשפחה. אך עם כל הרביצה ו"הבטן גב" של החופשה, כדאי להמשיך לשמור על כושר כמו שאתם רגילים. כך תוכלו לאזן בין הארוחות העשירות שאתם אוכלים, לבין הגזרה שעבדתם עליה כל-כך קשה. אז איך עושים את זה באמצע חופשה ועוד עם כל המשפחה? הפרטים במאמר הבא.

גם בחופשה עם כל המשפחה אפשר לשמור על כושר!

אז איך שומרים על כושר כשאתם בחופשה עם כל המשפחה, כשאתם בין היתר צריכים לשמור על הילדים שלכם, וגם לדאוג להעסיק ולבדר אותם ככל הניתן? הפתרון המושלם הוא לעשות פעילות ספורטיבית יחד עם הילדים שלכם ובן או הבת הזוג שלכם כמובן! לפניכם פעילויות ספורטיביות כיפיות לכל המשפחה באילת:

שחייה עם דולפינים

אחד מענפי הספורט האהובים והמהנים ביותר הוא ענף השחייה כמובן. במסגרתו תוכלו גם להנות מהתרעננות במים הקרים בימי הקיץ הלוהטים של אילת, וגם לשמור על כושר. כמובן שתוכלו לעשות את זה בבריכה של המלון יחד עם ילדכם, אך אם אתם רוצים לקחת את זה שלב אחד קדימה, תוכלו ללכת עם כל בני משפחתכם ולצלול עם דולפינים בריף הדולפינים, שם תתקלו בדולפינים מתוקים במיוחד – חוויה משותפת נפלאה עבור כל המשפחה.

 

 

 מלון באילת למשפחות

בתכנון החופשה, כדאי למצוא מלון באילת למשפחות המציע תעסוקה לילדים – אם זה בפעילויות עם הצוות בידור, במגלשות בבריכה או במועדון הילדים, שם בדרך כלל ילדכם יוכלו למצוא משחקי מחשב, משחקי קופסא, דפים וצבעים לציור ועוד שלל פעילויות. אז בזמן שילדכם עסוקים בפעילויות כיפיות במיוחד, תוכלו להתגנב לחדר הכושר במלון ולעבוד על הגזרה הנהדרת שלכם, אם זה בהליכון, באופניים או בכל מכשיר אחר שאתם אוהבים.

ספורט ימי

ספורט ימי באילת משלב גם הנאה צרופה לכל המשפחה, וגם פעילות גופנית שתאפשר לכם לשמור על כושר כפי שאתם רגילים. במסגרת פעילויות הספורט הימי באילת תוכלו למצוא מגוון אפשרויות – ביניהן: אבובים, שייט, מצנחי ים, בננה ועוד. את הפעילויות הללו יספקו לכם חוויה משפחתית בלתי נשכחת, אותה תוכלו למצוא במספר מוקדים באילת. היתרון בספורט הימי הוא שהוא באמת מתאים לכל המשפחה, ואתם לא צריכים להיות ספורטאים גדולים כדי לקחת בו חלק, לכן גם ילדכם הקטנים יוכלו להשתלב בפעילות זו.

רכיבה על אופניים בפארק תמנע

אם רכיבה על אופניים זה הספורט המועדף עליכם, אין סיבה שתוותרו עליו בעת החופשה באילת! פארק תמנע המדהים ביופיו, מציע  מסלולי אופניים המשתרעים על כ-70 ק"מ. המסלול הכי מפורסם בפארק הוא מסלול "סיגנל המכרות", אשר נבנה על ידי רוכבי אופניים במטרה של "רוכבים למען רוכבים", שעושה שימוש בטכניקות ייחודיות מעולם הבנייה. כמו כן, תוכלו למצוא שלבים במגוון רמות, כגון: שביל לרכיבה משפחתית, מסלולי אקסטרים ועוד. לצד רכיבת אופניים, תוכלו לטייל בפארק הענק ובכך לשמור על כושר.

בשורה התחתונה,

אנחנו יוצאים לחופשה כדי להנות, לצבור חוויות חדשות וגם לנוח. אך לצד זאת, אין שום סיבה שתפסיקו לעשות כושר גם בימים שאתם בחופשה – בייחוד אם אתם אנשים אשר מבינים את הסגולות הרבות שיש בהתעלות גופנית, ביניהם: שמירה על אנרגיות חיוביות, שמירה על הבריאות והגזרה. וגם אם כל מה שמתחשק לכם לעשות בחופשה זה לאכול ולנוח, חשוב שתעשו את המאמץ להתאמן, בייחוד כשיש לכם כל-כך הרבה מקומות באילת שיסייעו לכם לשמור על כושר, יחד עם כל המשפחה!